Nabídka

Fyzioterapie

První lekce vždy zahrnuje komplexní kineziologický rozbor a cílené odebrání anamnézy. Následuje stanovení terapeutického plánu. Mezi námi používané postupy patří například cvičení hlubokého stabilizačního systému dle vývojové kineziologie (DNS), metoda Ludmily Mojžíšové, Spirální dynamika, Spirální jóga, viscerální manipulace, fasciální manipulace dle Stecco a další. Sestava použitých metod je vždy „šitá na míru“ konkrétnímu člověku. Naším cílem je nejen krátkodobá úleva, ale také společná práce na trvalém odstranění obtíží, v případě progresivních onemocnění na co nejdelším udržení dobrého zdravotního stavu a kvality života.

Individuální lekce jógy nebo cvičení ve vývojových polohách

Netrápí Vás žádné potíže, ale rádi byste získali novou inspiraci pro Vaše domácí cvičení? Nebo jste se po dlouhé době nečinnosti rozhodli zase se vrátit do formy a neradi byste si špatně prováděnými cviky na skupinových lekcích ublížili? Chodíte na skupinové lekce a máte s některými cviky potíž – nejste si jisti, zda je pro Vás cvik vhodný, nebo jestli jej provádíte správně?

Individuální jóga a cvičení hlubokého stabilizačního systému s fyzioterapeutem přináší možnost cíleného vedení pohybu a doporučení vhodných a nevhodných cviků.

Fyzioterapie v domácím prostředí

V případě, že potřebujete fyzioterapii a nejste schopni přesunu do naší ordinace, v indikovaných případech nabízíme službu domácí fyzioterapie. Tato služba je nadstandardní a cena i podmínky jsou stanovovány individuálně.

Semináře a školení

Máme zkušenosti s výukou vysokoškolských studentů, lektorů bojových umění, sokolských župních vedoucích a také s pořádáním zážitkových akcí. Pokud byste chtěli zrealizovat seminář či kurz, budeme se těšit na spolupráci.

Vyšetření a terapie pánevního dna

Kromě řešení pestré škály obtíží (např. bolestí hlavy, páteře, pánve) se specializujeme také na léčbu funkční ženské sterility dle Ludmily Mojžíšové. Na prvním setkání získáte podrobné informace o možnostech a průběhu léčby.